
Блок живлення PREMIUM PS-250-24 24 В 250 Вт 10.41 А IP20 (перфорований) Код.58840
- Готово до відправки
- Код: 58840
799 ₴
Високоефективний імпульсний блок живлення PS-250-24 24 В 250 Вт у перфорованому металевому корпусі надійний, довговічний, безпечний, захищений від короткого замикання, перепадів напруги. Під час вибору трансформатора насамперед треба визначитися з потужністю, яка визначається залежно від сумарної номінальної потужності всіх споживачів плюс невеликий запас на втрати. У цій моделі споживання потужності з мережі змінного струму автоматично контролюється вбудованою системою й автоматично налаштовується в межах від 10 до 100% потужності. Цей блок живлення вирізняється можливістю точного підстроювання напруги на виході; низьким рівнем шумів, позаяк конструкція корпусу з природною вентиляцією; компактними розмірами, що дає змогу використовувати його в обмеженому просторі. Повністю сумісний і підходить для живлення систем світлодіодного освітлення, світлодіодних модулів і дисплеїв, систем відеоспостереження...
Технічні характеристики:
| Потужність, Вт: | 250 |
| Напруга живлення, В | 200-240 |
| Вихідна напруга, В: | 24 |
| Сила струму, А: | 10.41 |
| Ступінь захисту, IP: | 20 |
| Розмір, мм: | 257*48*30 |
| Частота, Гц: | 50 |
| Матеріал корпусу: | Алюміній, метал |
| Охолодження: | Пасивне |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 200 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 250 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм, не більше | 10.41 А |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
- Ціна: 799 ₴
