
Контролер для RGB стрічки з радіо пультом 12 А Код.57270
- В наявності
- Код: 57270
219 ₴
+380 (96) 509-91-33
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мініатюрний контролер для світлодіодної RGB-стрічкипризначений для керування кольоровими можливостями повноколірної світлодіодної стрічки. Маючи малі габарити та дистанційне керування через радіоканал, цей контролер може бути встановлений у приміщенні абсолютно приховане. Пульт дистанційного керування такими функціями: увімкнення і вимикання, вибір кольору, вибір світлового ефекту (спішка, стробоскоп або загасання), збільшення або зменшення яскравості світіння і швидкості перемикання, деморежим. Для під'єднання стрічки використовується стандартний чотириконтактний роз'єм типу "мама", а для під'єднання джерела живлення — стандартний циліндричний роз'єм.
Технічні характеристики:
| Потужність навантаження: | 144 Вт |
| Робоча напруга: | 5-24В |
| Вихідна напруга: | 12В/канал макс |
| Вихідний струм: | 4 А/канал |
| Кількість каналів: | 3 |
| Радіус дії: | 10 м |
| Тип керування: | дистанційне |
| Кількість кнопок: | 17 шт. |
| Регулювання: | яскравості, швидкості |
| Розміри: | 14х4х40 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність | 144 Вт |
| Тип управління | Дистанційне |
| Струм | 12 А |
- Ціна: 219 ₴
